Vyhledávání

Sleva! Polikarpovka sestava 26 Zobrazit větší

Polikarpovka interiér sestava 26 (133 dílů)

213 26

Celkem 133 komponentů, návody k sestavení součástí dodávky zboží

Více informací

Na objednání

33 491 Kč

-7%

36 012 Kč

Sestaveno z dílů: 3x kvádr 56 cm, 1x kvádr 56 cm atyp, 2x krychle, 2x nízký kvádr 56 cm, 
2x válec 56/28 cm, 1x pidikvádr 28 cm,2x podvozkový komponent šasí, 1x dřevěné sedátko,1x dřevěné opěrátko, 1x barevný potah na molitanu,1x barevná plachta ze stanovky s oboustranným otvíráním, 2x plachtová tyč, 2x tyč 70 cm, 1x střešní deska, 1x střední police, 1x spodní police, 4x konstrukční stojka, 2x samolepka na desce, 2x tyč 130 cm, 2x tyč 100 cm, 6x tyč 44 cm, 6x kolo 21 cm, 4x kolo 28 cm, 20x spojovací špalík 8 cm, 60x zajišťovací kolíček, 2x dřevěná palička

Kamion lehce zatáčí. Barevná samolepka je nalepena na desce, kterou z čelního kvádru jednoduše sundáte. Červená plachta ušitá z pevné stanovky je oboustranně otvírací. Ve spodní části nákladového prostoru 5 cm pod horní hranou kvádru je položena vnitřní police(na obrázku není vidět).
Zatáčecí auto má maximální nosnost 25 kg, barevné sedátko s opěrkou je molitanové.

POLIKARPOVA STAVEBNICE

Charakteristika: 
Polikarpova stavebnice je velká dřevěná stavebnice pro děti od tří do deseti let. Je tvořená dutými geometrickými tělesy, např. kvádrem, krychlí, válcem, půlválcem a dalšími. Kvádr, nízký kvádr, sloupek a krychle mají pouze pět stěn. Stěny jednotlivých těles jsou navrtány velkými kulatými otvory v pravidelných vzdálenostech od sebe. Do těchto otvorů lze pohodlně provlékat bukové tyče různých délek, do kterých jsou navrtané menší kulaté otvory o průměru 10 mm. Pomocí krátkých kónických  kolíčků, které se zastrkují do těchto malých otvorů, spojíme napevno dvě i více těles.
Polikarpova stavebnice je určena pro děti v mateřských školách, dětských centrech a školních družinách základních škol. Slouží i jako cvičební pomůcka.

Výrobní materiál: 
geometrická tělesa Polikarpovy stavebnice jsou vyrobena ze skandinávského borového dřeva, součástí stavebnice jsou i spojovací tyče z bukového dřeva a kónické zajišťovací kolíčky rovněž z buku. Kola a podstavy válců jsou z truhlářské bukové překližky. 

Povrchová úprava: 
Polikarpovka je opatřena dvojnásobným bezbarvým lakem certfikovaným pro použití na hračky

Certifikace:
 
každá sestava Polikarpovky je dodávána s certifikátem vydaným akreditovanou zkušebnou

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Polikarpovka interiér sestava 26 (133 dílů)

Polikarpovka interiér sestava 26 (133 dílů)

Celkem 133 komponentů, návody k sestavení součástí dodávky zboží

Napsat recenzi